Ağda

Ağda

 

Bitkisel Ağda

 

Vücudumuzdaki istenmeyen kılların geçici olarak uzaklaştırılmasında en sık kullanılan yöntemlerden biri olarak ağda tercih edilmektedir.

 

Ağda uygulamasında dikkat edilecek en önemli konu temizliktir. Tek kullanımlık  hijyen malzemelerinin kullanıldığı merkezimizde cilt tipine (kuru,hassas,yağlı ) göre seçilen Clean +Easy özel ağda ile , yine tek kullanımlık kağıtlarla tüyler nazik bir şekilde uzaklaştırılır.

 

BİTİMİNDE;

Cilt özel yağ ile temizlenir ve yatıştırıcı jel sürülerek işlem tamamlanır. Kullanılan Clean+easy yöntemi şeker içermeyen,bitkisel karışımlı, yatıştırıcı ve tüyleri zamanla inceltici  özel bir ağda sistemidir.

 

 

 Amerika’dan ülkemize ithal edilen,   Clean + Easy gerek kullanımı, gerekse kalitesi ile alanında bir numaradır. Yaklaşık 120 ülkede yaygın bir şekilde kullanılan Clean + Easy ,  Revizyon Güzellik ve Estetik Yaşam Merkezi farkı ile artık sizlerin hizmetindedir. Orjinal Clean + Easy  ağdanın içeriği özel olarak üretilen, doğal balmumudur. Bu balmumunun patenti Clean + Easy e aittir. Ayrıca orjinal Clean + Easy sistemine özgü ve hiçbir sistemde olmayan geniş ürün yelpazesi sayesinde ağdayı vücudun her bölgesinde güvenle ve rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür.